Usługi tłumaczeniowe

POLSKI – ARABSKI – ANGIELSKI

Oferujemy usługi tłumaczeniowe w językach: polskim, arabskim i angielskim. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne w dowolnej konfiguracji języków. Zespół tłumaczy Almasdar tworzą profesjonaliści – arabiści z wykształcenia i z pasji. Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.

Wsparcie tłumaczy Almasdar pozwoli Ci skutecznie porozumieć się z partnerami biznesowymi i osiągnąć zamierzony cel. Nasza gruntowna znajomość języka i arabskiej kultury, w tym etykiety biznesowej, będzie nieodzowną pomocą dla każdego, kto chciałby prowadzić interesy ze Światem Arabskim.

Rodzaje tłumaczeń

TŁUMACZENIA USTNE

Udzielimy Ci wsparcia podczas spotkań, negocjacji, prezentacji i wyjazdów biznesowych. Tłumaczenia ustne, które wykonujemy, to coś więcej niż przekaz słowny. Poinformujemy Cię, co z wypowiedzi Twojego rozmówcy można odczytać między wierszami. Dzięki naszemu zespołowi poznasz nie tylko treść, ale także sens wypowiedzi i możliwe intencje za nią stojące.

Na bieżąco będziemy także doradzać, jaka strategia prowadzenia rozmowy przyniesie Ci największe korzyści. Podpowiemy jakie interakcje pozawerbalne są w danym momencie oczekiwane przez Twojego rozmówcę.

TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenia pisemne, które wykonujemy charakteryzują się dbałością o poprawność językową, są fachowe i perfekcyjnie dopracowane. Dzięki naszej staranności nie będziesz marnować czasu na korekty i uzupełnienia. Wykonujemy tłumaczenia pism urzędowych, zaświadczeń, certyfikatów, dokumentów i materiałów promocyjnych.

Potrzebujesz tłumaczenia specjalistycznego tekstu naukowego lub technicznego? Możesz liczyć na nasz zespół niezależnie od stopnia skomplikowania i długości tekstu.